1 DagNiet 2018

Bericht geplaatst op 27 oktober 2018 in Moerkapelle

Vrijdag 26 oktober hebben wij op de landelijke actiedag 1dagniet van 18:00 tot 24:00 ieder uur een buurtpreventie ronde gelopen en er zijn zelfs rondes gefietst. Nu het al zo vroeg donker is, valt het ook veel eerder op dat u niet thuis bent, als u geen lichtje aan doet als u weg bent. Heeft u van ons een waarschuwingsflyer door de brievenbus gekregen? Met een eenvoudige lichtschakelaar, maakt u de kans op een inbraak aanzienlijk kleiner!

Tussen de rondes door, zijn de buurtpreventiefolders tussen de Op Moer Event boekjes gevouwen, deze krijgt u een dezer dagen door de brievenbus, is er bij gekletst en was het voornamelijk heel gezellig.

Dank aan alle aanwezigen, onze vrijwilligers, onze wijkagent Bas, de handhavers, Raoul Verweij en (onze collega van buurtpreventie Zevenhuizen) Danny, die ons hebben geholpen deze avond tot een succes te maken. Wilma, Lia en Tineke bedankt voor de goede zorgen!

Een veilig Moerkapelle doen wij samen, op #1DagNiet, maar ook daarna!

Heeft u interesse om ook een keer mee te lopen, kijk dan op onze website.